Mokytojų akademija

2010 metais „Vaikystės sode“ duris atvėrė mokytojų akademija, nes supratome, kad Kontekstinio ugdymo programai įgyvendinti ir darbui pagal Kontekstinio ugdymo principus reikia pasiruošti – negali tiesiog ateiti ir imti kokybiškai dirbti. Pasaulyje tokia praktika įprasta: ir M. Montessori, ir J. Dewey dirbo su mokytojais, ruošė juos, kad mokytojai galėtų įgyvendinti jų idėjas. Juk yra sakoma: mes visi stovime ant prieš mus buvusių milžinų pečių.

Mokytojų akademija augo, stiprėjo, atsirado net ir tam tikros temos, kuriomis laužėme ledus ne tik savo organizacijoje, bet ir visoje Lietuvoje, pavyzdžiui #TvirtaMergaitė (NEstereotipinio ugdymo) ar (NE)Galia (vaikų su ypatingais poreikiais ugdymas ir integracija į bendrojo lavinimo grupes bei klases).

Pirmosios konferencijos

2016 metais mokytojų akademija organizavo pirmąją „LearnED“ konferenciją pedagogams bei švietimo entuziastams. Tikslas buvo sukurti erdvę, kurioje mokytojai išgirstų naujausias idėjas bei kaip tas idėjas būtų galima taikyti švietime, tad pranešėjai buvo įvairiausių sričių specialistai, ekspertai, žinoma, ir pedagogai.

Konferencijos, vykusios Valdovų rūmuose, iš tiesų buvo renginiai, parodantys, kokia atsakinga yra pedagogo profesija. 2018 metais, minėdami moterų teisės balsuoti 100-metį Lietuvoje, surengėme konferenciją, kurioje pranešėjos buvo vien moterys: mokslininkės, verslininkės, įvairiausių sričių ekspertės, aktyvios visuomenės veikėjos, mokytojos. Atkreipėme dėmesį ne tik į 100 metų sukaktį, bet ir į tai, kiek daug talentingų ir gebančių moterų yra Lietuvoje.

Pasaulį pristabdžius pandemijai, vieni pirmųjų pradėjome organizuoti įvairiausius profesinio tobulėjimo vebinarus mokytojams bei tėvams.

Kur link einame

2022 metais nusprendėme, kad galime pasidalinti per 12 metų įgyta patirtimi organizuojant išskirtines konferencijas, seminarus, vebinarus, job-a-like bei vidinę mokytojų akademiją, atsiverti plačiau ir tapti Mokymų akademija „LearnED“.

Tikiu, kad tik tas žmogus, kuris visą gyvenimą nuolat mokosi, yra drąsus žmogus, nes juk baisiausia yra išeiti iš savo komforto zonos.

Tikiu, kad Mokymų akademija „LearnED“ mums visiems gali tapti tuo centru, kuriame dalijamės geriausia patirtimi, semiamės stiprybės iš kolegų ir išgirstame apie naujoves, kurias po to par(si)nešame ir sau, ir kitiems į savo organizacijas.

Tikiu, kad Mokymų akademija „LearnED“ bus idėjų laboratorija švietimo bei tėvystės ekspertams, pradedantiesiems ir entuziastams.

Mokymų akademija „LearnED“

Ačiū, kad tikite ir esate drauge!

Dr. Austėja Landsbergienė

Mokymų akademija „LearnED“
Mokymų akademija „LearnED“
Užsisakykite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujausius renginius bei gaukite specialius pasiūlymus.