2025 m. balandžio 24-25 d. Vilniuje įvyks tarptautinė konferencija Early Childhood Education Summit, kurios tema – Nurturing futures: Wellness for Children and Educators („Auginant ateitį: Gerovė vaikams ir pedagogams“). Renginyje dalyvaus švietimo lyderiai, pedagogai ir gerovės ekspertai iš įvairių šalių, kurie dalinsis savo žiniomis ir patirtimi, kaip užtikrinti vaikų bei pedagogų gerovę ankstyvajame ugdyme. Tai ypatinga galimybė susitikti ir užmegzti ryšius su tarptautiniais švietimo lyderiais ir ekspertais.
Renginio informacija
📅 Data: 2025 m. balandžio 24-25 d.
📍 Vieta: Karalienės Mortos mokykla, Vilnius, Lietuva
🎤 Organizatoriai: Dr. Austėja Landsbergienė ir mokymų akademija „LearnED“
Konferencijos pranešėjai

Pranešėjų pristatomos temos:
• Dr. Austėja Landsbergienė (Lietuva) – „Leadership for Well-Being“
Dr. Landsbergienė kalbės apie lyderystę, kuri skatina pedagogų ir vaikų gerovę, taip pat ugdo palaikančią kultūrą ir atsparumą ugdymo įstaigose.
• LaTyia Rolle (Belgija) – „Thriving Together: How Professional Learning Communities Build Healthy Schools“
LaTyia aptars, kaip profesionalių mokymosi bendruomenių kūrimas prisideda prie teigiamos mokyklos aplinkos, stiprinant pasitikėjimą ir bendradarbiavimą tarp pedagogų.
• Laura Kahwati (Jungtinė Karalystė) – „Talking in Class: How Communication Skills Shape Lives“
Laura pasakos apie kalbėjimo ir klausymo įgūdžių svarbą vaikų socialiniam ir emociniam vystymuisi.
• Gróa Axelsdóttir (Islandija) – „How We Built a School that Nurtures Wellbeing and Learning“
Gróa dalinsis patirtimi, kaip sukurti mokyklą, kuri remiasi individualizuotu ugdymu ir pritaikytomis erdvėmis, skatindama vaikų gerovę ir mokymąsi.
• Hanne Orrenmaa (Suomija) – „The Magic of Music: Unlocking Social-Emotional Wellness in Children“
Hanne kalbės apie muzikos poveikį vaikų emocinei gerovei ir kaip ji padeda spręsti emocijas bei kurti sveikus santykius.
• Hanna Horbachova (Lietuva / Ukraina) – „Children of War: How to Restore a Safe World“
Hanna aptars, kaip sukurti saugią ir palaikančią aplinką vaikams patyrusiems traumą, nukentėjusiems nuo karo ir kaip padėti jiems atsigauti.
• Unė Kaunaitė (Lietuva) – „Vilnius Is a School: Urban Spaces That Nurture and Inspire Children“. Unė pristatys projektą, kuriuo Vilnius siekia perkelti 10 % pamokų į miesto erdves, taip skatinant vaikų kūrybiškumą ir ryšį su miestu.
Su programa galite susipažinti čia: Early Childhood Education Summit – Registracija ir programa
Interaktyvios dirbtuvės ir ugdymo įstaigų lankymas
Kodėl verta dalyvauti? Konferencijos dalyvių laukia:
🔷Ekspertų įžvalgos – pranešimus skaitys žymūs švietimo lyderiai iš visos Europos.
🔷Interaktyvios dirbtuvės – praktinės sesijos, kuriose įgysite žinių ir įkvėpimo gerovės strategijų įgyvendinimui savo ugdymo įstaigose.
🔷Teorija praktikoje – antrąją konferencijos dieną vyks darželių lankymas, kurių metu galėsite patirti skirtingas vaikų ugdymo aplinkas ir istorijas.
🔷Įkvepiančios pažintys – susitikimai su švietimo specialistais ir profesionalais iš visos Europos. Ekskursija po Vilnių bei tradicinė Lietuviška vakarienė.
Kviečiame registruotis čia: Early Childhood Education Summit – Registracija ir programa
Taip pat kviečiame sekti konferencijos Facebook puslapį, kuriame dalinamės naudinga informacija ir tinklalaidėmis su pranešėjais: Konferencijos Facebook puslapis
Dėmesio! Konferencija vyks anglų kalba. Mokymai yra akredituoti.
Tikime, kad ši konferencija suteiks puikią galimybę įgyti žinių ir įkvėpimo, kaip kurti gerovę vaikams ir pedagogams bei užtikrinti palaikančią ugdymo aplinką.