Šią konferenciją iniciavo organizacijos „HundrED“ ambasadorė dr. Austėja Landsbergienė. Renginio metu ji ir kiti Lietuvos švietimo ekspertai dalijasi įžvalgomis apie vaikų emocijas, jų mokymosi sėkmę ir tėvų bei mokytojų indėlį į visapusį ugdymą.
Austėja Landsbergienė „Kaip užtikrinti socialinį, emocinį ir charakterio ugdymą ankstyvojoje vaikystėje?”
Akvilė Alauskaitė „Spotiself | Naujovė karjeros ugdyme“
Jūratė Baltuškienė „Tėvų linija: visiems tėvams kartais reikia pasitarti“
Brigita Miežienė „Kas lemia mokymosi sėkmę? Mokslinio tyrimo rezultatų pristatymas“
Aušra Kurienė „Ar norim iššifruoti vaikų vidinio gyvenimo signalus?“
Aušra Rabašauskienė „Mažiausių vaikų didžiausios emocijos“
Solveiga Grudienė „Degti, uždegti, bet ne perdegti. Kaip?“
„HundrED“ yra nevyriausybinė organizacija, įsikūrusi Suomijoje ir turinti ambasadorius įvairiose šalyse. Šios organizacijos tikslas – kiekvienais metais pristatyti 100 švietimo idėjų iš viso pasaulio, kuriomis žmonės galėtų dalintis. Švietime yra labai daug gerų idėjų, puikių naujovių, tačiau jei žmonės nesikalba tarpusavyje, idėjos nesklinda.
Mokymų akademijos „LearnED“ tikslas yra toks pats – mes siekiame jungti švietimo idėjas, dalijamės žiniomis, kalbame apie bendradarbiavimą tarp skirtingų sričių, kad švietimas augtų ir klestėtų.
Jeigu nematote turinio arba negalite prisijungti po apmokėjimo, prašome susisiekti su mumis mokymuakademija@learned.lt
Organizacijos „HundrED“ ambasadorė, socialinių mokslų daktarė, edukologė, „Vaikystės Sodo“ ir Karalienės Mortos mokyklos steigėja, knygų autorė.
„Spotiself“ strateginės plėtros vadovė, profesinio augimo mentorė, savęs pažinimo ir karjeros mokymų fasilitatorė, turinti daugiau nei 10 metų vadybinės ir darbo su komandomis patirties, kurią įgijo dirbdama akademinėse ir verslo bendruomenėse.
Paramos vaikams centre veikiančios „Tėvų linijos“ vadovė, psichologė.
Vilniaus universiteto Sveikatos mokslų instituto vyresnioji mokslininkė.
Psichologė, „Paramos vaikams centro“ vadovė.
„Vaikystės Sodo“ mokymų koordinatorė.
Psichologė, sertifikuota vadybos, koučingo bei švietimo lyderystės konsultantė.
Konferencijos „Įtraukti ar at(s)itraukti“ metu Lietuvos ir Islandijos švietimo ekspertai dalijasi patirtimi bei įžvalgomis apie darbą su įvairių poreikių vaikais, kalba apie jų emocijas, kviečia nagrinėti įtraukiojo ugdymo principus, iššūkius bei sėkmės atvejus.
Vadovams, mokytojams, žmonėms, dirbantiems kolektyve, dažnai kyla klausimai: kaip suburti komandą, kaip kalbėti, kad būčiau išgirstas, kaip tapti bei išlikti nuolat įkvepiančiu lyderiu?
Išgirskite net 7 įkvepiančius konferencijos pranešimus!
Ką daryti, kai vaiką užplūsta stiprios emocijos: pyktis, nerimas, išgąstis, susierzinimas? Pasitelkite sąmoningą kvėpavimą. Šiame dr. Austėjos Landsbergienės vebinare sužinosite apie jo naudą bei taikymo būdus.
30 kvėpavimo kortelių dovanų!